Ürün güvenliği

Oeko-Tex uyumlu kumaş, kumaş kimyasal güvenliği, Oeko-Tex tested and certified fabric, tested against harmful substances

Kumaş güvenliği

Markalarımız için sadece OEKO-TEX® belgeli saygın üreticilerin tüm üretim aşamalarında test edilmiş kumaşlarını kullanıyoruz.

kumaş kimyasal güvenliği, fabric chemical safety

Kimyasal güvenlik testleri

Kendi kalite sistemimiz ve müşteri markalarımızın özel standartlarına göre kumaşların kimyasal güvenlikleri hakkında (formaldehit, arilaminler, ftalatlar, allerjen boyar maddeler vb.) uluslararası akredite laboratuvarlarda testler yaptırırarak ek güvenlik kontrolü sağlıyoruz.

denim kumaş yıkama kimyasal güvenlik, denim wash chemical safety

Denim yıkama güvenliği

Yıkama tesislerimizde OEKO-TEX® sertifikalı, insan sağlığına zararı olmadığı kanıtlanmış, sürdürülebilirliğe olumsuz etkisi olmayan çok yüksek kaliteli kimyasallar kullanıyoruz.

denim metal aksesuar nikel testi, denim metal accessory nickel release test

Aksesuar güvenliği

Ürünlerimizde kullandığımız metal aksesuarları kendi kalite uzmanlarımızın yanısıra akredite laboratuvarlarda ISO EN 1811: 1999 metodu ile nikel testlerine tabi tutuyoruz.

tekstil metal güvenliği kırık iğne metal dedektör, garment metal contamination safety detector broken needle procedure

Metal dedektörü incelemesi

Yetişkin ve çocuk son kullanıcıların tam güvenliği için üretimimizde kırık iğne protokolleri uyguluyor, tüm ürünlerimizi yüklemeden önce iğne, klemp, kalite kontrol makası gibi metal yabancı maddelere karşı uluslararası normlara uygun metal dedektörleri ile kontrol ediyoruz.